Wellness Hotel Grand ****

V srdci Nízkých Tater, přímo na turistické stezce k nejpopulárnějšímu tatranskému vrchu Chopok, leží moderní Hotel Grand. Celoročně atraktivní prostředí, neobyčejný výhled, přátelský personál, excelentní kuchyně, wellness centrum i komfortně zařízené pokoje, to vše je klíč k vašemu pohádkovému pobytu.

Info

S jedinečným výhledem na vrchol Chopok, nebo na horské prostředí v okolí potoka Dëmanovka, vám je k dispozici celkem 151 pokojů či apartmánů. Všechny pokoje prošly nedávno rekonstrukcí a nabízejí komfort a pohodlí v moderním horském stylu.

 

V místní restauraci vám exkluzivní speciality moderní gastronomie i tradiční slovenské pokrmy naservíruje s pečlivostí a láskou zkušený šéfkuchař Ján Staroň. Rádi zde také poradí s výběrem vína vhodného k vámi zvolenému pokrmu. V letních měsících si také můžete vychutnat pohodlí rozlehlé venkovní terasy, kde vám naservírují nejen pochutiny z pečlivě vybraného á la carte menu, ale i speciality z grilu. V letním období je součástí terasy i dětské hřiště a minizoo. V neposlední řadě vám pobyt zpříjemní také Lobby Bar, kde se můžete nerušeně usadit a sledovat TV, připojit se k Wifi, zahrát si biliard nebo si dopřát si celou škálu alkoholických, nealkoholických i míchaných drinků.

 

Místní konferenční sály nabízejí prostory pro více než 300 lidí, a jsou tedy více než vhodné pro konání větších firemních i soukromých akcí. Ochotný personál vám zajistí prvotřídní servis a postará se o každičký detail tak, aby se vaše akce perfektně vydařila. O zábavu se vám také může postarat blízký hudební klub Happy End Jasná, který pořádá množství nejrůznějších akcí s živou i reprodukovanou hudbou.

 

Relaxaci si dopřejte v hotelovém Wellness centru s vnitřním vyhřívaným bazénem s hydromasážními tryskami, výběrem saun, venkovními romantickými vířivkami a množstvím masáží a procedur, které vám pomohou uvolnit tělo i mysl.

Galéria

Mapa/poloha