Villa Memories Zlín

Villa Memories, situovaná v malebné krajině Hostýnských vrchů u Zlína, je ideálním místem pro uspořádání uzavřené soukromé akce, firemního team-buildingu nebo ke strávení nezapomenutelné rodinné dovolené. Vychutnat si zde můžete dokonalou relaxaci, nejrůznější sportovní aktivity, nadstandardní servis a atraktivní prostředí.

Info

Luxusní vila s vlastním střeženým parkovištěm je obklopená pečlivě udržovanou zahradou a disponuje pěti tematicky designovanými pokoji zařízenými v neokoloniálním stylu. Při zařizování Villy dbal místní kolektiv především na to, aby ze všech pokojů vyzařoval osobitý styl, který vás přenese do jiného světa – dodá vám pocit volného prostoru a zároveň nabídne komorní atmosféru. Každý pokoj se proto pojí s jiným příběhem a záleží jen na vás, zda vám bude bližší energie Vlka, Země, Zebry, Leoparda či Džungle.

 

Váš pobyt ve Ville vám zpříjemní nejen jedinečné ubytování, ale také neomezený přístup do společných prostor zahrnujících privátní spa a saunu, zahradní relaxační studio nebo celoročně vyhřívaný bazén s protiproudem a generátorem vln. Svěřte se do rukou místních profesionálních masérů a vyberte si z mnoha druhů masáží pro potěchu vašeho těla i mysli. Po dobu masáže se můžete ponořit do tónů tlumené hudby ve stylu chillout & fusion, jejímž cílem je příjemně naladit vaše smysly a umocnit blahodárné účinky zasloužené regenerace.

 

K vile přiléhá velká zahrada, kde si můžete ugrilovat na vestavěném grilu výborné maso z místních chovů nebo relaxovat v pohodlných lehátkách či houpacích křeslech. Vaše ratolesti přitom mohou řádit na nejbezpečnější trampolíně s ochranou sítí značky Springfree nebo na dětském pískovišti. Po celou dobu pobytu je vám také na požádání k dispozici chůva pro děti a služba praní prádla.

 

Široké možnosti sportovního vyžití v okolí nabízí například golfová hřiště, lyžařské areály a kvalitní in-line a cyklostezky. Kola i čtyřkolky si přitom můžete zapůjčit přímo na recepci Villy Memories. Hosté, kteří dávají přednost poklidnějšímu trávení volného času, pak mohou zavítat například do ZOO Lešná, zajít si na prohlídku stejnojmenného zámku, případně se vydat po stopách Tomáše Bati.

 

Hledáte reprezentativní prostory pro uspořádání Vaší firemní akce? Villa Memories Vám nabízí luxusní zázemí, komorní atmosféru a nadstandardní servis po Vaše výjezdní zasedání, setkání s partnery, školení či team-building. Luxusní prostředí s překrásným výhledem na vrcholky Hostýnských Vrchů je jako stvořené pro neopakovatelné zásnuby, rozloučení se svobodou či romantickou svatbu. Využít můžete i služby místní zkušené svatební koordinátorky, která vám pomůže naplánovat svatbu vašich snů.

Galéria

Mapa/poloha