The Grand Vígľaš

Nechte na nás vyřízení veškerých potřebných formalit, ubytování a stravování a přijeďte se odreagovat na zámek Vígľas, který Vás nadchne svou historicky bohatou minulostí a překvapí luxusem a pohodlím. Podnikejte lovecké výpravy do bližšího i vzdálenějšího okolí za různými druhy zvěře. Zábava nejen pro lovce, nýbrž i pro celou rodinu.

Info

Zámek Vígľaš, ležící v srdci Slovenska obklopen horami a dolinami, je ideálním místem pro lovení zvěře. Vytvořte si základnu na historickém zámku a vyrážejte na rozličné výpravy za dobrodružstvím do okolních revírů. Podle sezóny je možno lovit srnčí a jelení zvěř, daňky, muflony, divočáky či bažanty.

 

Ubytujte se v luxusních pokojích ve stylu středověku a začněte snít své sny pod baldachýnem. Všech 60 pokojů je vybaveno stylovým, avšak pohodlným nábytkem, internetem, minibarem, fénem, nastavitelnou klimatizací a výběrem z více jak 30 prémiových satelitních programů. Pro ubytované je zde navíc dostupné parkoviště u hotelu.

 

Stravovat se můžete v zámecké Kavárně krále Ludvíka I., nebo po objednání i ve větší Restauraci Anjou court, která má potenciál pro pohoštění větších skupin návštěvníků i přípravu svatebních hostin a oslav. Milovníky dobrého vína pak určitě nezklame Vinárna krále Vladislava II., umístěná v autentických podzemních prostorách zámku.

 

Příjemné uvolnění a relaxaci Vám nabídne Wellness královny Barbory, které se celkově rozprostírá na třech patrech zámku a pro hotelové hosty je celodenně přístupné. Těšit se můžete na bazén s protiproudem, vířivku, infrasaunu, finskou saunu či několik druhů masáží.

 

Zámek nabízí i celou řadu doplňkových aktivit, jako jsou různá šermířská vystoupení, ukázky dobového řemesla, živá hudba a tance, sokolníci a ptáčníci a mnoho dalšího. Rádi Vám také v okolí zajistíme např. golf, tenis, jízdu na koni, paragliding, adrenalinové a vyhlídkové lety, cyklistické a průvodcovské výlety, lyžování a podobně.

Galéria

Mapa/poloha