Schlosshotel Velden

Objevte krásy Korutanska v luxusním hotelu Schlosshotel Velden, který má bohatou historii a dlouhou tradici, výbornou kuchyni a pokoje, v nichž se budete cítit jako šlechticové. Prvotřídní zdravotní tým je vám po celou dobu pobytu k dispozici, stejně tak jako nově předělané, 3 600 metrů čtverečních zabírající, centrum s wellness, salonem krásy a oddělením pro SPA a léčebné procedury.

Info

104 elegantních pokojů a apartmánů nabízí dech beroucí výhled na palácové zahrady nebo jezero Wöthersee. Každý pokoj má nejmodernější vybavení včetně panelu pro individuální regulaci teploty za každého počasí, koupelnu, LCD televizi, WiFi a občerstvení.

 

Místní kuchyně je tak rozmanitá, jako chutě hotelových hostů. Kromě kulinářských požitků nabízejí stylová Seespitz restaurace na břehu jezera, exkluzivní gurmánská Schlosstern restaurant a útulná Bartolomějova restaurace úchvatný výhled na jezero. Výborná alpsko-jadranská kuchyně kombinuje mezinárodní a místní pokrmy tak, aby lahodily oku i báječně chutnaly.

 

Wellness & SPA, jež se rozprostírá na úctyhodných 3 600 metrech čtverečních, vás potěší hned několika bazény, bylinkovou saunou, venkovní finskou saunou či místností s parní lázní. Těšit se také můžete na zkrášlující, omlazující, léčivé a relaxační procedury. Svěřte se do rukou odborníků a s jejich pomocí si naplánujte terapii na míru vašim potřebám. Jedinečnou možností, jak strávit čas s přáteli či vaší drahou polovičkou je využití privátního SPA, které vám zaručí dostatek soukromí. Po celou dobu pobytu ve wellness vám je také k dispozici SPA Lounge Bistro, kde si můžete dopřát lehké, čerstvé a zdravé pokrmy, stejně tak jako čerstvě vymačkané ovocné šťávy a smoothies.

 

Jen pár metrů od hotelu se nachází Beach klub. Relaxujte a v klidu si užívejte pohled na jezero, nebo se jděte zchladit do jeho osvěžující a čisté vody. Využít také můžete velký venkovní bazén, který je naplněn pouze přírodní vodou a vytápěn po celý rok. S kapacitou 80 lehátek a 5 luxusními soukromými odpočinkovými kabinami je Beach klub ideálním místem pro celodenní opalování se. V rámci soukromých kabin je také možno podávat lehký oběd či instalovat televizi dle zákazníkova přání. Toto úžasné místo se také může pochlubit vlastním soukromým přístavem s kotvištěm až pro 15 jacht.

 

Schlosshotel Velden je také ideálním místem pro konání oslav, konferencí a setkání všeho druhu. Bohatý výběr různě velkých konferenčních místností, nejmodernější technické vybavení, WiFi, klimatizace, občerstvení dle vašeho přání a panoramatický výhled na jezero, to vše je zázemí pro uspořádání akce, která zajisté bude mít úspěch.

Galéria

Mapa/poloha