Resort Čapí hnízdo

Necelých 50 km od Prahy se uprostřed malebné krajiny Benešovska nachází unikátní resort Čapí hnízdo. Přijeďte relaxovat a vyzkoušejte místní nadstandardní ubytování spolu s výbornou kuchyní. Areál je vhodný nejen pro rodinné pobyty s dětmi, ale i pro konání nejrůznějších konferencí, meetingů či firemních a společenských akcí. Přilehlá farma spolu s unikátní stavbou jízdárny nabízí možnost trávit svůj čas v souladu s přírodou a pomocí naučné stezky ji i lépe poznat.

Info

Pro nerušený odpočinek je Vám k dispozici celkem 31 pokojů se satelitní TV, telefonem, minibarem a trezorem. V ceně pokoje je zahrnuta snídaně, parkování, WiFi v celém areálu a řada dalších nadstandardních služeb a aktivit.

 

Restaurace Lihovar nabízí výběr z pestré škály specialit světové kuchyně s využitím kvalitních a pečlivě vybraných čerstvých surovin. Prvotřídní víno Vám naservírují v místní vinárně. Káva a menší občerstvení jsou během konání akcí podávány též v restauracích Vyhlídka u golfového odpaliště a Letní terasa vedle hlavní arény Čapí hnízdo. Hráčům tenisu a bowlingu je určeno občerstvení ve Sportbaru.

 

Architektonicky výjimečný resort nabízí ideální možnost, jak propojit pracovní aktivity s odpočinkem v krásné přírodě. Místní reprezentativní prostory jsou vybaveny tou nejmodernější technikou pro pořádání konferencí, meetingů či firemních prezentací. Kongresový sál Stodola je určen až pro 150 osob a budova multifunkční jízdárny nabízí originální prostor pro konání pracovních, ale i soukromých událostí jako jsou svatby, oslavy či koncerty. Pro menší akce jsou vhodné salonky, které poskytují reprezentativní prostředí s dostatkem soukromí pro privátní porady a jednání.

 

Pro dokonalý relax a odreagování se Vám nabízí celá řada aktivit. Dopřejte si plavání ve vyhřívaném bazénu, vířivku, několik druhů saun a relaxační zónu ve wellness centru nebo posilte svou kondici ve fitness. Pro milovníky golfu je zde tréninkové odpaliště a green. Zahrajte si také bowling a pétanque nebo prověřte své dovednosti na venkovních tenisových kurtech a multifunkčním hřišti s umělým povrchem. V kryté jízdárně jsou Vám k dispozici lekce jízdy na koni a místní okolí nejlépe poznáte z koňského hřbetu či kočáru taženého koňmi. Pro cyklistické výlety Vám zde rádi zapůjčí kola a cyklistické vybavení. Místní rybník je pak perfektním místem k projížďkám na lodičce a rybaření.

 

Nejmenším je určeno dětské hřiště, stromové domky a celá řada aktivit, jako například jízda na ponících, prohlídka stájí a farmy s hospodářskými zvířaty, lanové prolézačky či hřiště pro (nejen) míčové hry. Rádi Vašim dětem také zajistíme celodenní program na míru.

Galéria

Mapa/poloha