Termální lázně Piešťany

Poznejte s námi svět plný zázračných léčivých procedur, kvalitního odpočinku, regenerace celého těla, ale i zábavy, kulturních událostí a sportovního vyžití. Lázně Piešťany, světově známé a vyhledávané již po několik století, jsou ideálním místem k odpočinku a regeneraci celého těla i mysli. O léčivé moci zdejších pramenů a bahna věděli již naši předkové, vždyť první písemné zmínky o tomto jevu jsou již z 16. století.

Info

Lázně jsou specializované především na revmatické problémy a potíže pohybového ústrojí. Dopřát si zde můžete například bahenní zábaly, perličkové lázně, bylinkové koupele či různé druhy masáží (klasické, podvodní, kvalitní thajské, horkými kameny, speciálními oleji a jiné).

 

K rehabilitaci a uvolnění Vám také napomůže několik druhů bazénů (vnitřní i venkovní, minerální, s bahnem atd.), sauna, jacuzzi, parní lázeň nebo solná jeskyně. Vyzkoušet také můžete stále oblíbenější skupinová cvičení, kterých je zde v nabídce několik druhů (s gymnastickými míči, v bazéně atd.).

 

Na své si zde přijdou i milovníci sportu. K dispozici zde mají například golf, jízdu na koni, stezky pro in-line bruslení a jiné. Místní park s promenádou přímo vybízí k procházkám, ať už těm klasickým, nebo momentálně velmi populárnímu nordic walkingu. Na nedaleké vodní nádrži Sĺňava pak můžete vyzkoušet vodní lyžování nebo windsurfing.

 

V oblasti je velké množství hotelů, takže si každý může vybrat dle svého vkusu a přání. Město také nabízí celou škálu kulturního vyžití, hudebních koncertů, možnosti nakupování, služby kasina i kvalitních restaurací. Lázně Piešťany jsou místem, kde si můžete dopřát dovolenou svých snů a budete se sem rádi vracet.

Galéria

Mapa/poloha