Hotel Tři Studničky ****

Prožijte nezapomenutelný pobyt v prvním Feng Shui hotelu na Slovensku, který nabízí neobyčejnou atmosféru složenou z tepla domova, typického prostředí horské chaty, hýčkajícího komfortu a všudypřítomné pozitivní energie. Atraktivní prostory pak doplní útulné wellness centrum a konferenční místnosti navržené tak, abyste se při vašem důležitém setkání cítili jako v náruči horské přírody.

Info

Načerpejte fyzické i duševní síly v jednom z 36 pokojů a apartmánů, pečlivě navržených ve stylu Feng Shui pro vaše maximální pohodlí a uvolnění se. Každý pokoj je unikátní a byl navržen ve stylové kombinaci dřeva, mědi a kamene tak, aby splňoval veškeré moderní požadavky, ale přitom si uchoval kouzelnou atmosféru horského prostředí.

 

V originálně navržené stylové restauraci vás pohostí pokrmy, které jsou kombinací místní tradice a fantazie. Zdejší kuchaři se snaží maximálně využít ingrediencí, které skýtá prostředí Nízkých Tater. Těšit se tedy můžete na domácí máslo, chléb, těstoviny i noky, stejně tak jako na ryby z lokálních rybníků a maso z přilehlých farem. Vše je pečlivě připravováno v souladu s filozofií Feng Shui tak, aby zde zákazník prožil jedinečné kulinární zážitky. Útulný Lobby Bar s krbem a terasou pak umožňuje prožít příjemný večer u sklenky s přáteli či rodinou.

 

Několik konferenčních místností spolu s využitím hotelové restaurace zajistí příjemné prostředí vhodné pro firemní i soukromé akce až pro 150 osob. Místní personál vám také připraví jedinečné menu tak, abyste se mohli plně soustředit na firemní jednání a přitom neztráceli energii a koncentraci.

 

Svůj náročný den zakončete relaxací v Boutique Wellness centru, s množstvím masáží a procedur, vířivkou, saunou, vnitřním a venkovním bazénem a unikátní první horskou pláží v Tatrách, kolem které protéká křišťálově čistý horský potok Dëmanovka, v jehož chladných vodách máte také možnost se po saunění nebo v horkých letních měsících svlažit.

Galéria

Mapa/poloha