Horský Hotel Srdiečko ***

Okuste pravou horskou atmosféru v Hotelu Srdiečko, který svou polohou u nástupu lanovky na vrchol Chopok přímo vybízí k turistickým pobytům. Nově zrekonstruované pokoje, wellness centrum a přátelský přístup personálu zaručují příjemný pobyt pro turisty, lyžaře i ty, kteří hledají klidné místo k relaxaci a odpočinku.

Info

Vychutnejte si neopakovatelný pobyt v jednom ze 42 pokojů a apartmánů s výhledem na překrásné panorama Nízkých Tater. Nově zrekonstruované pokoje, masivní dřevěný nábytek a vstřícný přístup personálu vám zajistí pohodlnou a ničím nerušenou dovolenou.

 

Tradiční jídla a bohaté snídaně formou švédských stolů si vychutnejte v místní restauraci, která klade důraz na čerstvost a kvalitu připravovaných pokrmů. Místní personál vám také ochotně poradí s výběrem správného vína. Uvolněnou atmosféru a jedinečný výhled na Chopok vám pak nabídne Ski Lounge, kde můžete za zvuku praskajícího krbu nerušeně popíjet svůj drink s přáteli či rodinou.

 

Pro nejrůznější setkání, školení, konference či soukromé akce si můžete v případě většího počtu lidí zamluvit místní restauraci. Při menším počtu osob je nejvhodnějším místem meetingu Konferenční salónek, který pojme až 30 lidí a nabízí překrásný výhled na horské panorama.

 

Po náročné túře či lyžování zakončete svůj den odpočinkem v nově rekonstruovaném Wellness světě, kde se můžete svěřit do rukou zkušených odborníků a vychutnat si jejich citlivou péči při masážích a všemožných dalších procedurách. Vyzkoušejte také různé druhy saun, odpočinkovou místnost nebo romantickou venkovní vířivku.

Galéria

Mapa/poloha