Hotel Savoy

Hosté si mohou užívat svěží horský hotel, skvělý servis, zábavu pro děti i dospělé, ubytování v moderních pokojích s dech beroucím výhledem, gastronomické zážitky v KOGO restauraci, relaxaci v prostorné sauně, vířivce a při masážích, profesionalitu v průběhu konference či jednání nebo se mohou těšit na produkty PORSCHE či luxusní ZAI SKI v hotelovém butiku.

Info

Hotel Savoy leží v severovýchodní části České republiky, v srdci nejvyššího českého pohoří Krkonoš, ve Špindlerově Mlýně v nadmořské výšce 900 – 1235 m, který je tradičním pořadatelem významných lyžařských závodů. V roce 1897 byla budova poškozena povodní, následně znovu otevřena a po dlouhá desetiletí zůstal Savoy nejlepším hotelem Špindlerova Mlýna a uchoval si své tradiční kouzlo dodnes.

 

POKOJE A APARTMÁNY
Vzhledem ke skvělé poloze v centru města naše pokoje nabízí překrásný výhled na Špindlerův Mlýn a především na lyžařský areál ve Svatém Petru. Hotel má 38 elegantních pokojů včetně 3 apartmánů, které jsou unikátní svým prostorem (30 – 105 m2) a originálním řešením.

 

WELLNESS
Všem hotelovým hostům v rámci ceny pokoje je k dispozici sauna a relaxační zóna. Hotelové wellness dále nabízí pronájem whirpoolu, exkluzivní masáž, nebo kombinaci whirpoolu a masáže pro páry či rodiny s dětmi.

 

TÉMATICKÉ VÍKENDY
Hotel Savoy ve spolupráci se svými partnery pro Vás připravuje po celý rok speciální víkendy na různá témata. Rádi vytváříme zážitky a podílíme se na nezapomenutelném čase pro Vás, Vaši rodinu, partnera či přátele.

 

AKTIVITY ŠPINDLERŮV MLÝN
Špindlerův Mlýn je opravdovým turistickým centrem, takže i nabídka jiné zábavy než je lyžování je bohatá a stále se rozšiřuje: sáňkařská dráha, bobová dráha, snowtubing, sněžné skútry, snowbike, školy lyžování pro děti i dospělé, horské túry s průvodcem, horská kola,…

Galéria

Mapa/poloha