Hotel Maria Prag

Zamluvte si jeden z komfortních pokojů ve Falkensteiner hotelu Maria Prag a užijte si klidné, stylové ubytování s dřevěnými podlahami a klimatizací. Ať potřebujete relaxovat, či pracovat, tento projasněný, moderní hotel je výhodně umístěný v centru Prahy a dopřeje vám vše, co budete ke svému pobytu potřebovat.

Info

Hotel je výborně umístěn v centru Prahy, pouze 5 minut chůze od Václavského náměstí a historického centra Prahy. 109 pokojů je zařízeno v moderním, avšak pohodlném designu, ve kterém se budete cítit skvěle. V každém pokoji je pro vás navíc připraven Nespresso stroj na kávu s kapslemi.

 

V restauraci si můžete dopřát výborný mix místní tradiční a nové, lehké kuchyně, jež je zastoupena Alpsko-Jadranskou kuchyní, která kombinuje lehkost a rozmanitost středozemní kuchyně se střízlivějšími alpskými pokrmy. Těšit se navíc můžete i na zmodernizované varianty tradiční české kuchyně. Místní kuchaři přikládají velký význam kvalitě potravin a jejich přípravě podle nejnovějších kulinářských trendů. Malé svačinky, občerstvení a výběr mezinárodních pokrmů jsou servírovány také v Lobby Baru.

 

Unikátní atmosféra, denní světlo, moderní a klimatizované prostory, nejnovější technické vybavení, WiFi zdarma v celém areálu a ochotný personál, který vám připraví občerstvení dle vašeho přání, to vše je recept na úspěšné soukromé i obchodní setkání. Hotel nabízí 2 konferenční místnosti a až 50 míst k sezení. Při zájmu o větší meeting je i možnost pronajmutí přilehlých prostor hotelu, které nabízejí celkově až 200 míst.

 

Po náročném dni je nejlepší odměnou relaxace v Acquapura City SPA. Toto malé wellness vás nadchne svou příjemnou a uvolňující atmosférou, saunou a parní lázní. Posílit své tělo také můžete v místním fitness.

Galéria

Mapa/poloha