Hotel&SPA Jesolo

Vyzkoušejte luxus nově postaveného hotelu, který je situován do jedné z nejoblíbenějších oblastí italského jadranského pobřeží. Pětihvězdičkový Hotel & SPA Jesolo od Falkensteineru vám přináší krásu a jedinečnost ve stylu amerického Miami a je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí prožít nevšední dovolenou plnou zážitků.

Info

Hotel nabízí celkově 126 pokojů a apartmánů designovaných ve stylu miamského barevného Art Deco, všechny s vlastním sociálním zařízením a terasou. U luxusnějších apartmánů mají hosté k dispozici větší soukromou terasu s lehátky vhodnou k opalování se a příjemnému posezení.

 

Pro plné uspokojení vašich chutí nabízí hotel hned 2 restaurace připravující lehkou a vyváženou jadranskou kuchyni. Jídlo a občerstvení si s veškerým komfortem můžete vychutnat uvnitř, venku i na pláži. Ráno a dopoledne jsou pro vás připraveny bohaté snídaně formou bufetu, pro nejmenší je zde pak vyhrazen speciální koutek zaměřený na jejich potřeby. V Jesolu jsou k dispozici také 2 bary – jeden vnitřní s obsluhou až do prvního patra a krbem, druhý venkovní, který je umístěn na rozlehlé terase s výhledem na moře. Kuřácký koutek je vyhrazen pro relaxaci a konzumaci těch nejlepších vín z lokálního vinného sklepa, zatímco se můžete koukat na velkou HD televizi.

 

Acquapura SPA se rozkládá na více než 1 500 metrech čtverečních a nabízí vnitřní a vyhřívané venkovní bazény, odpočinkové prostory, vířivku, solárium, různé druhy saun a 8 kabin pro vybrané druhy speciálních procedur, léčebných metod a masáží. Místní ochotný personál vám rád poradí s výběrem toho nejlepšího druhu uvolnění právě pro vás.

 

Jesolo je také jednou z mála plážových destinací, kde je možno mít civilní svatební obřad přímo na pláži. Moře, zlatý písek, okouzlující západ Slunce, uklidňující zvuk vln… to vše bude perfektním pozadím pro vyslovení slibu vaší nehynoucí lásky. Následná oslava se může konat ve vnitřních i venkovních prostorách hotelu, stejně tak jako na pláži. Svěřte se do rukou odborníků z hotelu Jesolo a naplánujte svatbu snů do posledního detailu tak, abyste na ni vždy s láskou vzpomínali.

 

Falkensteiner Hotel & SPA Jesolo je také ideálním místem pro konání konferencí, meetingů a setkání všeho druhu. K dispozici jsou vám celkově 3 konferenční místnosti, všechny splňující nejmodernější požadavky na techniku i prostředí. Rádi vám zde také připraví občerstvení dle vašeho výběru. Díky své výhodné poloze je navíc hotel snadno dostupný autem, stejně tak jako ostatními druhy dopravy.

Galéria

Mapa/poloha