Hotel Grand MedSpa Marienbad

Užijte si perfektní servis hotelu Falkensteiner v Mariánských Lázních. Čtyřhvězdičkový hotel Grand MedSpa Marienbad nabízí komfortní ubytování, výbornou kuchyni, rozsáhlé Wellness&SPA s vlastním minerálním pramenem Alexandra, sportovní aktivity a mnoho dalšího. Ochotný personál navíc velmi pečlivě dbá na to, abyste prožili co nejlepší zábavu a odpočinek po čas vašeho pobytu.

Info

Dopřejte si odpočinek v jednom ze 164 komfortních pokojů. Vybírat můžete z více dostupných variant (standard, superior, deluxe, suite) dle vašeho přání a vkusu. Kromě perfektního servisu pro vás nabízí hotel své služby i vašim pejskům, kterým zde bude věnována maximální péče (uvítací balíček, psí dečky a pelíšky, ručníky, misky a venčící služby).

 

Harmonická kombinace tradičních a moderních kulinárních postupů, která je lákavá, čerstvá a zdravá, vás čeká v restauraci Johann Strauss. Vychutnejte si výhody místní polopenze, která zahrnuje bohatý snídaňový bufet, lehký odpolední snack a večeři. Regulérní gala večeře vždy obsahují několik chodů a jsou pravidelně obměňovány pro váš jedinečný gurmánský zážitek. Den plný zážitků nejlépe prodiskutujete a zhodnotíte v lobby baru s jedinečnou atmosférou a knihovnou, kde si kromě široké nabídky koktejlů a aperitivů můžete dopřát i poslech živé hudby. Za horkých letních večerů vás k posezení jistě naláká i přilehlá terasa, kde si vychutnáte doporučené speciality z vinného lístku či kávové a čajové potěšení. V prostoru lobby baru je také volně dostupné WiFi připojení.

 

Wellness&SPA se rozprostírá celkově na 2 500 metrech čtverečních. Na této prostorné ploše naleznete vyhřívaný venkovní a vnitřní bazén, finskou saunu, parní lázeň a salon krásy, kde jsou připraveni vám poskytnout své kvalitní služby pro plnou relaxaci vašeho těla i mysli. Hotel k nabízeným terapiím využívá přírodní léčivé účinky minerálního pramene Alexandra, který vám pomůže zlepšit tělesné funkce a uvolnit ztuhlé svaly.

Galéria

Mapa/poloha