Bellevue Český Krumlov

Hotel Bellevue Český Krumlov se nachází v těsné blízkosti Státního hradu a zámku Český Krumlov, v srdci památkové zóny zapsané na seznam UNESCO. Hotel je již od počátku své existence znám svoji charakteristickou atmosférou doplněnou prvotřídními službami, a je tak ideální destinací pro pořádání širokého spektra aktivit jako jsou například firemní akce, konference, semináře, kongresy a soukromé párty nebo tak významné životní události jako rozlučky se svobodou, zásnuby či svatby. Přijeďte objevit jedinečnou atmosféru středověkého města rozprostřeného v romantických meandrech řeky Vltavy.

Info

Hotel Bellevue nabízí svým hostům 59 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny LCD TV s digitálním a satelitním příjmem, WiFi připojením na Internet, fénem, trezorem a telefonem. K dispozici je i 1 bezbariérový pokoj. Pro nejnáročnější klientelu jsou určeny 3 prostorné Junior Suite, z nichž každý má svůj unikátní šarm a 3 velkoryse pojaté apartmány, jejichž nejvyšší kategorií je prezidentský apartmán s výjimečnou architekturou.

 

Restaurace Le Jardin je kouzelná restaurace s 20 místy, která může být rozšířena o jedinečný vinný sklípek s 38 místy a dále pak letní terasu s dalšími 45 místy. Vnitřní design odpovídá duchu a filosofii celého hotelu, uspořádání restaurace je velmi elegantní a příjemné. Jídelní lístek je založen na čerstvých lokálních surovinách a receptech typických pro jihočeský region, avšak s výraznými prvky mezinárodní kuchyně. Menu je navíc pravidelně obměňováno a doplňováno o sezónní nabídky, ale také o nabídky typu business lunch nebo letní večerní grilování na terase hotelu apod.

 

Plánujete uspořádat meeting nebo firemní večírek? Uvádíte nový produkt na trh, odměňujete nejlepšího zaměstnance, plánujete prezentaci parfému či auta nebo se jen chcete pobavit při teambuildingu? Rozmanitost služeb a aktivit, výborné gastronomické služby, osobní přístup, ochota personálu a nejlepší technické vybavení konferenčních místností vám zajistí dostatečné zázemí k tomu, aby každá vaše akce byla korunována velkolepým úspěchem. Rádi vám zde také připraví kompletní svatbu tak, aby každý detail splnil vaše očekávání, a vy jste si mohli prožít den jako z vašich snů.

 

Český Krumlov nabízí v každém ročním období velké množství aktivit, ze kterého můžete vybírat podle vaší libosti. Kulturní akce, hudební festivaly, památky, muzea, galerie, tradiční slavnosti, sportovní aktivity a krásná okolní příroda, to vše vám zajistí neopakovatelný pobyt plný zážitků.

Galéria

Mapa/poloha