Grandhotel Pupp

Nechte se hýčkat v 5hvězdičkovém hotelu, mezi jehož spokojené klienty patří takové hvězdy jako Sharon Stone, Robert De Niro či John Travolta. Kromě komfortního ubytování se můžete těšit na rozličné množství lázeňských procedur, jedinečné gastronomické zážitky, wellness centrum s bazénem a saunami, thajské masáže či butikovou zónu s kasinem.

Info

Grandhotel Pupp nabízí ubytování v 228 pokojích či apartmánech, které jsou všechny opatřené stylovým nábytkem a moderní výbavou, jež poskytuje naprostý komfort. Na výběr je z kuřáckých i nekuřáckých místností. Na požádání je také možnost propojení dvou či více pokojů dle potřeby klienta. K dispozici je navíc 24-hodinová pokojová služba a denní úklidový servis.

 

O jedinečné gastronomické zážitky se postará restaurace Grandrestaurant Pupp, jež nabízí letní či zimní Á-la-carte menu a francouzský styl obsluhy. Tradiční dorty a prvotřídní kávu Illy poté připraví zkušení baristé v Café Pupp. V noci návštěvníky jistě potěší Becher’s Bar, který je postavený v útulném stylu klasických staroanglických barů z počátku 20. století. Vychutnat si zde můžete různé gurmánské speciality a pestrý výběr koktejlů, piva či vína. Po 21. hodině zahraje živá kapela nebo DJ.

 

Wellness centrum nabízí výběr saun a pár, ledovou kašnu, odpočinkovou místnost, solnou jeskyni a relaxační bazén. Nechte se také hýčkat v rukou certifikovaných terapeutek při thajské masáži nebo si posilte kondici v místním fitness. Kosmetický salon a vlasové studio se poté postarají o Váš bezchybný vzhled.

 

Svěřte se do rukou odborníků v Kardiospa a nechte se kompletně kardiologicky vyšetřit nebo si dohodněte konzultaci se špičkovými chirurgy z Kliniky plastické chirurgie Esthé, která nyní nově nabízí své služby přímo v Grandhotelu Pupp.

 

Pro milovníky golfu je zde golfové hřiště Golf Resort Karlovy Vary, kde Grandhotel Pupp nabízí své gastronomické služby a přispěje tak k Vašemu jedinečnému zážitku.

 

V neposlední řadě je hotel výborným místem pro pořádání akcí rozličného typu – od společenských večerů, přes obchodní jednání, kongresy a konference až po festivaly světového významu. Rádi Vám také připravíme pohádkovou svatbu na míru, která bude přesně podle Vašich představ a přání.

Galéria

Mapa/poloha