Club Funimation Borik

Dlouhá pláž v zátoce, jemný mořský vánek, přilehlý vodní park, lahodné jídlo a spousty dalších aktivit, to jsou lákadla nejoblíbenějšího rodinného hotelu v Chorvatsku. Díky nejlepšímu zábavnímu a sportovnímu programu se nebudete nudit vy, ani vaše rodina.

Info

Nejhezčí klubový hotel v Chorvatsku, který se může pyšnit hned několika oceněními (například Holidaycheck Award 2014 a 2015), vám nabízí celkově 258 pokojů a apartmá. Díky své poloze hned u 1.7 kilometru dlouhé pláže v zátoce a dětskému vodnímu světu Falky-Land je tak hotel ideálním místem pro trávení rodinné dovolené.

 

Začněte svůj den snídaní prostřednictvím Falkensteiner All inclusive nabídky. Jistě si vyberete z bohaté nabídky teplých i studených jídel nebo zdravější varianty snídaně z vitálního koutku jako je například ovoce, müsli, jogurty či džusy. K obědu vám hotel nabídne jednoduchý a zdravý výběr polévek, salátů, těstovin a ryb, stejně tak jako čerstvé ovoce. Ke konci dne se odměňte tematickými večery s bufetem, které se denně obměňují. Vrcholem kulinárního týdne je vždy gala večer konaný v pátek.

 

Falky-Land je kouzelný svět zážitků s dětským hřištěm a bazénem, kde děti od 3 do 12 let naleznou vše, co potřebují k prožití báječného dne. Zábavný program a dohled nad dětmi jsou zde dostupné od Velikonoc až do půlky září 6 dní v týdnu a přizpůsobené pro různé věkové kategorie dětí.

 

Wellness a vodní svět se rozprostírá na více než 2 500 čtverečních metrech a nabízí venkovní bazén s odpočinkovou plochou a dobrodružný bazén se skluzavkou. Relaxujte v Thalasso & SPA Centru s vnitřním a venkovním vyhřívaným bazénem, vířivkou, chladícím kanálem s ledovou vodou, Kneippovým chodníkem, saunovým komplexem, ledovou fontánou, relaxační místností a SPA prostory s venkovní terasou k opalování. V Beauty departmentu si můžete dopřát obličejové masky a kúry, manikúru a pedikúru a naleznete zde také 3 solária. Pro společné chvíle s partnerem je nejvhodnější Soukromé SPA, kde si můžete vychutnat romantické chvíle spojené s relaxací ve dvou. Posilte své tělo také ve fitness studiu a následně mu dopřejte zdravý snack ve Vital baru.

 

S celkovými 1 280 čtverečními metry je Meeting and convention centrum ideálním místem pro konání konferencí, setkání a společenských akcí všeho druhu. Nachází se zde velké konferenční auditorium s řečnickým pultem a další 2 konferenční místnosti. Všechny prostory jsou vybaveny klimatizací a nejmodernějším konferenčním zařízením.

Galéria

Mapa/poloha