Chateau Mcely

Únik od shonu a ruchu velkoměsta uprostřed přírody v malebné vesničce Mcely. Tento pětihvězdičkový zámecký eco-chic hotel najdete necelou hodinu jízdy z Prahy, přesto nekonečně vzdálený všednosti. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, rodiny s dětmi, svatby i netradiční firemní setkání.

Info

Nechte se hýčkat v luxusním prostředí pohádkového Chateau Mcely. K dispozici je zde 23 pokojů vybavených v zámeckém, avšak moderním stylu, který Vám poskytne veškerý komfort.

 

Blahodárný odpočinek si vychutnáte v přírodních bylinných lázních Mcely Bouquet SPA. Zde jsou používány čistě přírodní kosmetické výrobky, které jsou ručně míchány v alchymistické zámecké laboratoři podle místní bylinkářské tradice. Na výběr máte z velkého množství procedur pečujících o Vaše tělo, obličej i vlasy. Relaxovat můžete také v saunovém domečku, přírodním jezírku s pláží nebo romantické venkovní vířivce.

 

Nepřeberné množství aktivit nabízí přilehlý anglický park s přírodní stezkou zdraví a multifunkční sportovní hřiště. Okolní Svatojiřský les je ideálním místem na procházky, jogging, projížďky na kole či houbaření.

 

Váš harmonický pocit dovrší návštěva vynikající restaurace Piano Nobile, která je držitelem několika ocenění. Dopřát si zde můžete i nevšední gurmánské zážitky jako například piknik v místním anglickém parku, tradiční čajové dýchánky, hodování na venkovním patiu s výhledem do krajiny, lekce vaření s šéfkuchařem či ochutnávku vín a koňaků ve sklepním baru.

 

Pečováno bude také o Vaše nejmenší, které zabaví příběh o princezně Nely ze Chateau Mcely, princeznino apartmá a dětské hřiště Pod kopretinou. Svou vysněnou dovolenou zde navíc můžete trávit i se svým domácím mazlíčkem.

Galéria

Mapa/poloha