Bellevue hotel Karlov

Chcete-li prožít příjemné chvíle v blízkosti hlavního města Prahy, přírody a kulturních památek, navštivte Bellevue hotel Karlov. Najdete jej v historickém jádru Benešova. Nabízíme příjemné ubytování nejen pro Vás a Vaše přátele, ale i pro rodiny s dětmi a Vaše zaměstnance. Budete, mile překvapeni ochotou a přístupem hotelového personálu, i specifickým řešením pokojů.

Info

V každém z 28 dvoulůžkových pokojů najdete originální prostředí díky prostorové, materiálové a barevné různorodosti. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV s DVD přehrávačem, minibarem a trezorem. Samozřejmostí je bezplatné internetové připojení na pokojích i v dalších společenských prostorách hotelu. Hostům hotelu je k dispozici podzemní garáž, relaxaci nabízí hotelová sauna a vířivka.

 

WELLNESS
Všem hotelovým hostům v rámci ceny pokoje je k dispozici sauna. Hotelové wellness dále nabízí pronájem vířivé vany (na 20 minut zdarma), exkluzivní masáž nebo kombinaci vířivé vany a masáže pro páry či rodiny s dětmi.

 

SPORT
Je sportovně relaxační centrum v klidném prostředí na okraji Benešova. Slouží regionu, firmám i rekreantům. V S centru můžete odpočívat, posílit ducha a tělo i vylepšit soudržnost sportovního či firemního kolektivu. Areál S-centrum nabízí široké využití:
Bowling, tenis a badminton – pevná hala, kopaná – nafukovací hala, spinning, fitness centrum, sauna, vířivka, tenis venkovní, volejbal a nohejbal, plážová kopaná a plážový volejbal, venkovní bazén.

 

HOUBAŘENÍ
Okolní lesy a zámecké parky jsou přímo rájem houbařů.

 

GOLF
V blízkém okolí Pensionu Konopiště jsou dvě překrásná golfová hřiště. První z nich je Golf Resort Konopiště, které nabízí dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště a jedno devítijamkové hřiště pro veřejnost. Druhé je golfové hřiště Štiřín, které nabízí devíti jamkové hřiště.

Galéria

Mapa/poloha