Hotel&SPA Alpenresidenz Antholz

Okouzlující wellness hotel ležící u jezera Anterselva v malebné krajině Tyrolských Alp. Ticho, klid, perfektní rodinný servis, výborná kuchyně a rozsáhlé wellness&spa vám zaručí nezapomenutelnou dovolenou s rodinou či romantický pobyt ve dvou.

Info

Hotel nabízí příjemnou atmosféru a personál připravený vám vždy ochotně pomoci. Můžete si odpočinout v jednom z 47 pokojů a apartmánů s výhledem na překrásnou krajinu Alp. Každý z pokojů je vybaven koupelnou, satelitní TV, telefonem, trezorem, fénem a koupacím pláštěm.

 

Prvotřídní suroviny od lokálních producentů a bohaté zkušenosti místních kuchařů tvoří základ pro zdejší výborné delikatesy, které se přizpůsobují konkrétnímu ročnímu období. Užijte si jedinečné menu od Falkensteineru začínající bohatou bufetovou snídaní, včetně koutku se zdravou výživou a končící večeří s velkým výběrem čerstvých a lahodných jídel.

 

Místní Acquapura SPA vám kromě komplexního relaxačního programu nabízí vnitřní i venkovní vyhřívaný bazén, vířivky, několik druhů vnitřních i venkovních saun, Kneippův chodník, 3 relaxační místnosti, privátní SPA, fitness, solárium, aromatické koupele, masáže a mnoho dalšího. Stačí si jen vybrat aktivity a procedury dle vašeho přání a vkusu.

 

Hotel je perfektní destinací pro trávení dovolené, protože v jeho okolí najdete spousty možností, co podniknout. Jedinečné je prostředí blízkého jezera Anterselva s krásnou přírodou, které přímo vybízí k dlouhým procházkám. Možné aktivity v okolí jsou kromě turistiky například jízda na horském kole, horolezectví, rafting nebo návštěva přírodního parku Rieserferner-Ahr. V zimě si jistě užijete klasické aktivity jako lyžování, snowboarding, sáňkování, bruslení a běžky, nebo méně obvyklé činnosti jako biatlon, chůze na sněžnicích a mnoho dalšího.

Galéria

Mapa/poloha