Hotel FIS ***

Přijeďte objevit největší sportovně-hotelový komplex ve Vysokých Tatrách, který je situovaný přímo pod majestátními horskými štíty. Ideální poloha jen pár metrů od lyžařských svahů, běžeckých tratí a turistických stezek spolu s řadou doplňkových relaxačních služeb a wellness centrem dělá z hotelu FIS ideální místo pro trávení aktivní, ale i relaxační dovolené.

Info

V hotelu FIS můžete vybírat celkem z 60 pokojů, či využít možnosti ubytování v jednom z 15 samostatně stojících bungalovů, které nabízejí dostatek komfortu i soukromí.

 

V prosvětlené restauraci s terasou si vychutnáte nejen vynikající snídani a oběd ve stylu místní tradiční kuchyně, ale i večeři v podobě švédských stolů. Větším skupinám sportovců zde také rádi připraví jídelní menu sestavené na míru jejich potřebám. Pro příjemné posezení s přáteli či rodinou je ideálním místem autenticky zrekonstruovaný lobby bar, kde si můžete dopřát výbornou kávu, domácí koláč či drink zatímco hledíte na úchvatné lesní panorama Štrbského Plesa.

 

Kromě nově postaveného Wellness&Spa centra s několika druhy saun, vířivkou a masážními místnostmi se hotel FIS může pyšnit plně vybaveným fitness, prostory pro stolní tenis a biliard, a především sportovní halou, která se může stát útočištěm pro sportovce především v období nepříznivého počasí.

 

Celý tento relaxačně-sportovní balíček doplňují dva salónky, které jsou jako stvořené pro pořádání různých firemních i soukromých setkání. Modrý salónek nabízí místo k sezení až pro 79 osob, zatímco intimnější Javorový salónek je vhodný pro nejvýše 25 lidí.

 

Na své si zde přijdou nejen milovníci sportu, krásného prostředí a dobrého jídla, ale i ti, kteří rádi jezdí na dovolenou se svými zvířecími miláčky. Hotel FIS totiž rád přivítá vás i vaše pejsky.

Galéria

Mapa/poloha