Hotel Am Schottenfeld

Hotel Am Schottenfeld ve Vídni je výhodně umístěn v centru města, v docházkové vzdálenosti od památek Hofburgu a MuseumsQuartier. Milovníky hudby jistě zase potěší, že v blízkém okolí hotelu se nachází Wiener Stadthalle, proslulá Vídeňská městská hala, kde se konají nezapomenutelné hudební koncerty. Pro vyznavače nakupování, kavárniček a rušného městského života je pak jako stvořená nedaleká Mariahilfer Straße, kde najdou obchody všemožného druhu a čilý turistický ruch.

Info

Hotel nabízí 144 pokojů a apartmánů zařízených v moderním a inovativním designu s dřevěnými podlahami (ideálními pro alergiky), koupelnou, TV se satelitem, WiFi připojením zdarma a automatem na kávu s volně dostupnými kapslemi a čajovými sáčky.

 

Ať už plánujete náročné obchodní setkání, nebo romantický den strávený s vašimi nejbližšími, základem úspěšného dne je vyvážená a kvalitní snídaně. Dopřejte si výbornou a jedinečnou snídani podávanou formou bufetu každý den vašeho pobytu v hotelu Am Schottenfeld. Speciality mezinárodní kuchyně si užijte prostřednictvím Á la carte menu v restauraci „Seventy 4“. Mezi hlavními pokrmy si mohou hosté dopřát občerstvení, svačinky a menší jídla mezinárodní kuchyně v Lounge baru, který vám během večera nabídne i příjemnou atmosféru a výběr alkoholických i nealkoholických drinků.

 

Příjemně strávené chvíle prožijte v Acquapura City SPA, kde na vás čeká sauna, parní lázeň a odpočinkové prostory. Objednat si také můžete speciální wellness procedury a masáže přímo na pokoj. Pro milovníky fitness je zde připravena plně vybavená místnost a televize s plochou obrazovkou.

 

Pro úspěšná setkání všeho druhu jsou zde pro vás připraveny 4 konferenční místnosti, každá z nich plně technicky vybavená, s denním světlem a klimatizovaná. Po domluvě vám ochotný personál také připraví občerstvení dle vašeho přání.

Galéria

Mapa/poloha