Grandhotel Starý Smokovec ****

Objevte prostředí luxusního hotelu s bohatou a úspěšnou tradicí již od roku 1904. Na pozadí mohutného Slavkovského štítu se majestátně tyčí symbol stylu a komfortu, které si zde můžete dopřát v podobě jedinečného ubytování, relaxace ve wellness centru nebo celosvětově vyhlášeného kulinářského umění místního šéfkuchaře.

Info

Užijte si svůj pobyt v jednom z 64 pokojů a 11 apartmánů, jež všechny nabízí dech beroucí výhled na krajinu Vysokých Tater. O vaše pohodlí zde bude výborně postaráno, Grandhotel Starý Smokovec je i výhercem mnoha významných ocenění, co se kvality ubytování a péče o zákazníka týká (Tripadvisor – Winner of Certificate of Excellence 2014, Winner of Travellers’ Choice 2014 a podobné).

 

Vychutnejte si lahodné pokrmy v restauraci Lefévre situované do obdobní První republiky 20.-30. let, včetně stylové obsluhy v rukavičkách a tradice staré éry stolování. Místní šéfkuchař také drží ocenění pro nejlepšího Trend Top šéfkuchaře na Slovensku pro rok 2014. Stylové Castro Café, jež nese název podle svého nejkontroverznějšího návštěvníka, vám nabízí nejen pohodlné noblesní prostředí, ale i výbornou kávu a domácí zákusky. Aperitiv a drink vám zase připraví v přilehlém Wilson Baru.

 

Obnovte svou harmonii a rovnováhu pomocí masážních a relaxačních procedur v místním Wellness centru Grand, které vás nadchne svým výhledem, saunou i bazénem. Pro jedinečný zážitek je zde připravena i originální přírodní kosmetika Tatry Wellness Elixír, která je používána během relaxačních procedur a je také báječným dárkem, jež můžete svým blízkým přivést z dovolené.

 

Pro nejrůznější setkání, konference a meetingy můžete vybírat z několika různě velkých sálů a salónků, přičemž největší Sál Hoepfner může pojmout až 180 osob. Grandhotel Starý Smokovec je díky své romantické atmosféře i perfektním místem pro pořádání svateb, kdy vám zdejší odborníci pomohou sestavit balíček služeb přesně podle vašich přání a potřeb.

Galéria

Mapa/poloha