Grandhotel Praha ****

Jedinečný hotel v srdci Vysokých Tater s více než stoletou tradicí. Prožijte aktivní dovolenou v malebné krajině, která přímo vybízí k dlouhým procházkám a zakončete svůj den relaxací v novém wellness&SPA centru.

Info

Grandhotel Praha, jehož historie se píše již od roku 1905, je postaven v nádherném secesním stylu. Luxusní prostředí a noblesní atmosféru minulého století můžete načerpat v celkem 106 pokojích a 19 apartmánech.

 

Jedinečné á la carte menu, založené především na léčivých bylinkách ze zdejší zahrádky a místních produktech, si můžete vychutnat v místní Francouzské restauraci. Zde vám také rádi poradí s výběrem špičkového vína tak, aby chuťově podpořilo lahodné pokrmy připravované s pečlivostí a láskou místním šéfkuchařem. Pro příjemné posezení u skleničky s přáteli či rodinou je nejlepším místem Grand Lounge, jehož součástí je i přilehlý Aperitiv Bar, kde si můžete dopřát nejen výborné nápoje, ale i váš oblíbený doutník či cigaretu.

 

Grandhotel Praha je také ideálním místem pro konání nejrůznějších firemních, ale i společenských akcí jako jsou například svatby či narozeninové oslavy. Největší Kongresový sál nabízí až 250 míst k sezení, přičemž lze rozdělit na více jednotlivých částí pro účely většího soukromí. Lovecký či Zelený salónek zase nabízejí intimnější prostředí plné noblesy, které je vhodné pro konání komornějších akcí.

 

Pro relaxaci těla i duše je jako stvořené Grand Mountain Spa wellness centrum, kde se inspirují místní tradicí lázeňství a využívají léčivých přírodních produktů, které nabízí zdejší jedinečné okolí. Ve vnitřní části se můžete těšit na bazén, infra a bio saunu, parní či finskou saunu, několik terapeutických místností s velkou nabídkou masáží a ostatních procedur či odpočinkovou zónu se solnými lampami. Venkovní část s bazénem, saunou a vířivkou je pak jako stvořená pro romanticky strávené chvíle pozorováním krásného prostředí Vysokých Tater, nebo v noci oblohy plné hvězd.

Galéria

Mapa/poloha