Chalets Jasná de Luxe ****

Objevte jedinečné kouzlo luxusních horských chat ve francouzském stylu, které vám i vašim přátelům či rodině zajistí dostatek soukromí a svým moderním vybavením uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Výhodná poloha v srdci střediska Jasná zajišťuje dostatek zábavy pro milovníky zimních i letních radovánek.

Info

Chalets Jasná de Luxe tvoří soubor celkem 9 chat, každá s 2 apartmány a společenskou místností s krbem. Apartmány jsou plně a moderně vybaveny včetně kuchyně a sociálního zařízení. Na přání je také možno dovézt snídani doslova až do postele. Čerstvé pečivo, zeleninu, studené mísy a spoustu jiných dobrot si můžete vychutnat klidně v pyžamu na prosluněné terase s báječným výhledem na krajinu Nízkých Tater.

 

Dopřejte svému tělu a mysli odpočinku v soukromém in-house wellness, které se nachází v přízemí některých chaletů. Těšit se můžete na saunu, ledové osvěžení a odpočinkovou místnost, v některých chaletech dokonce na vířivku a infrasaunu. Na přání za vámi také přijedou profesionálové v oblasti masáží a dalších doplňkových procedur, aby vám váš pobyt ještě více zpříjemnili.

 

Okolí nabízí velké množství sportovního i společenského vyžití. Vyzkoušejte lyžování a další zimní sporty v největším slovenském lyžařském středisku s centrem na vrcholu Chopok, nebo objevujte krásy místní krajiny pomocí turistických stezek nebo na kole. V okolí navštivte světově známé jeskyně, či památky ze seznamu UNESCO. Prožijte si adrenalinové chvíle na Mountain kárách, bobové dráze či v lanovém centru Tarzánie. Pro milovníky vody a vodních atrakcí jsou jako stvořené vodní parky Tatralandia a Bešeňová, kde se jistě nudit nebudete. Večerní zábavu vám zajistí blízký hudební klub Happy End, kde se můžete těšit na živou či reprodukovanou hudbu a originální show.

Galéria

Mapa/poloha